O nas

rejsy niezapomniane

Wakacje 7+7

Rejs plus odpoczynek i zwiedzanie

Zaplanuj z nami swoje najbliższe wakacje z rodziną. Połącz żeglarski rejs morski jachtem z wypoczynkiem w pięknej willi z basenem położonej w samym środku toskańskiej winnicy!

chorwacja_so439_260x173Chcemy zaproponować Państwu kompleksową organizację Waszych wakacji. Uważamy, że Świat należy zwiedzać w różny sposób. Inaczej wygląda Toskania z pozycji żeglarza przypływającego na Elbę, a inaczej z punktu widzenia osoby zwiedzającej wspaniałe średniowieczne miasteczka pomiędzy Florencją, a Sieną. Dlatego oferujemy nie tylko sam rejs jachtem, ale także pomagamy w pełnym przygotowaniu wymarzonego urlopu.

 

fattoria_bacio260x174Nasz program „Wakacje 7+7” jest dla każdego kto chce nie tylko pożeglować i poznać wspaniałe miejsca dostępne tylko od morza, ale także poczuć klimat jedząc pizzę w Neapolu, czy też idąc Via Appią w Rzymie. Każdy z naszych rejsów można połączyć z kilkudniowym pobytem w jakimś ekscytującym miejscu. Poniżej znajdziecie Państwo kilka przykładowych ofert. Każdą z nich można przygotować tak, aby dokładnie odpowiadała oczekiwaniom uczestników.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się Państwa uznaniem. Każdy z tych programów szyjemy na miarę, więc prosimy o kontakt 605-841-610, biuro@morskiemile.pl lub przez formularz kontaktowy, a przygotujemy ofertę na wakacje marzeń.

 

PRZYKŁADOWE PROPOZYCJE NA WAKACJE 7+7 WE WŁOSZECH:

 1. Tygodniowy rejs po Zatoce Neapolitańskiej, 3 dni zwiedzania Rzymu przed rejsem, a po rejsie 3 dni zwiedzania Neapolu, wycieczka na Wezuwiusza, do Pompei i Herkulanum oraz wyjazd do klasztoru Monte Cassino przed powrotem do Polski.
 2. 7-10 dniowy rejs w Toskanii i na Korsykę, a przed lub po rejsie 3-7 dni w toskańskiej willi pięknie położonej w winnicy.
 3. Tygodniowy rejs w Cieśninie Bonifacio z Sardynii na Korsykę, a po rejsie kilka dni pobytu w willi w pobliżu Alghero lub Sassari (Sardynia), które można poświęcić na poznanie wnętrza bardzo ciekawej i trochę tajemniczej Sardynii.
 4. Tygodniowy rejs z Sycylii na Wyspy Liparyjskie plus odpoczynek w willi w okolicach Taorminy.
 5. 12-dniowy rejs dookoła Sycylii i na Maltę plus 2-dniowe zwiedzanie Palermo i okolic. Pobyt w hotelu.

 

PRZYKŁADOWE PROPOZYCJE NA WAKACJE 7+7 W EUROPIE:

 1. 7-dniowy rejs po Korsyce, a po rejsie aktywny tydzień na Korsyce. Do spróbowania: wspinaczka po via ferratach, kanioning, rafting, wycieczki rowerami górskimi, trekking po słynnym szlaku GR20, kajaki morskie, jazda konna, wypady 4×4 i wiele, wiele innych atrakcji
 2. Rejs w Chorwacji po Dalmacji (np.: Trogir, Split, Hvar, St. Klement, Korcula, Vis, Bisevo), a po rejsie kilkudniowa wycieczka do Dubrovnika, czy na Plitwickie Jeziora.
 3. Tygodniowy rejs w Grecji po Zatoce Sorońskiej, a potem 2-3 dni zwiedzania Aten i wyprawa na Olimp, czy do klasztorów Meteorów.
 4. Rejs na Bornholm i do Kopenhagi, a po rejsie relaks nad polskim Bałtykiem w świnoujskim apartamencie.

 

PRZYKŁADOWY REJS PLUS ODPOCZYNEK (EGZOTYKA):

 1. 10-dniowy rejs po Seszelach, a w drodze powrotnej wizyta w Kenii i udział w safari.
 2. 10-dniowy rejs w Tajlandii, a przed lub po rejsie zwiedzanie Bangkoku.
 3. 10-dniowy rejs po Karaibach (np.: St. Lucia, St. Vincent, Bequia, Mustique, Mayreau, Tobago Cays), a potem kilkudniowe safari nurkowe.

 

korsyka_bavaria40_260x173 rzym_colosseum_260x173 widok_na_san_gimignano260x173 procida_sun_odyssey_54DS_260x173