O nas

rejsy niezapomniane

Ludzie

Na rejsach morskich ludzie są najważniejsi. Zarówno kapitanowie jachtu, jak i załogi tworzą atmosferę na rejsie, dzięki której po powrocie do domu, wspomnienia pozostają żywe i miłe.

Wybierając skipperów, którzy pływają z naszymi gośćmi kierujemy się wieloma czynnikami. Oczywiście bardzo ważne są umiejętności żeglarskie: opanowanie manewrów na żaglach, jak i na silniku, ale także umiejętność bezpiecznego prowadzenia jachtu przy uwzględnieniu pogody, doświadczenia załogi, jej oczekiwań, możliwości jednostki. Cieszymy się, jeśli nasi kapitanowie dodatkowo posiadają umiejętności dydaktyczne. Dzięki temu goście zarówno odpoczną oraz zobaczą nowe miejsca, ale także nabędą nowe umiejętności z zakresu manewrowania, czy też nawigacji. Niezwykle istotne są też umiejętności interpersonalne, dzięki czemu atmosfera na łódce jest znakomita.

julo-kunicki-300px iza-kursa-300px lech-lewandowski-skipper-300px piotr-pytel-260px

Lech Lewandowski:

Chciałbym, aby wszyscy skipperzy w Morskich Milach byli tacy, jak mój kapitan na pierwszym rejsie morskim. Znakomity żeglarz, ostrożny, przewidujący, dbający o załogę, komunikatywny, pomocny w każdym aspekcie żeglarskim i zawsze potrafiący podjąć właściwą decyzję. Do tego świetny organizator i człowiek potrafiący dobrze się bawić. Płynął na tym rejsie ze swoją żoną, która poświęciła mi mnóstwo czasu, aby wytłumaczyć wszystkie zawiłości nawigacji, locji, przepisów. Bardzo jestem im wdzięczny za to co dla mnie zrobili.