O nas

rejsy niezapomniane

Tomek Tryba

tomek_tryba_3

Tomek Tryba, fot. Sebastian Szwajczak

Nasz człowiek w Toskanii. Mieszka tu z żoną od 1996 r i  wie „co i jak”. Chce pokazać naszym Gościom Włochy i Włochów takie jakimi naprawdę są. Zetkniecie się z kuchnią toskańską, winnicami, gajami oliwnymi i…winem Chianti. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu to, czego od dawna szukaliście.

Ponieważ Tomek mieszka 6km od najbliższej cywilizacji (miasteczko Certaldo), jesteście „skazani” na własny środek transportu. Ze swojej strony zapewnia wszechstronną pomoc i informacje w organizowaniu wolnego czasu.

Jeśli chcesz, Tomek zorganizuje Ci czas tak, że będziesz prosić o chwilę wytchnienia. Oczekujesz mocnych wrażeń? Obóz przetrwania. Spontaniczny wypad na kilkudniowy biwak nad rzekę lub nad morze nie stanowi problemu!. Wycieczka rowerowa po okolicy? Stajnia z rowerami (6 sztuk) do dyspozycji.

Samodzielne pieczenie pizzy w profesjonalnym piecu, kąpiel w gorących źródłach, Carrara i marmury – jeśli tylko wystarczy Ci sił. Dla leniwych – „kawkowanie” lub sączenie wina przy książce w przydomowym ogródku….

To jest to co proponuje Tomek. Skontaktuj się z nim:

ttryba@gmail.com

0039 3473213117.

 

tomek_tryba_2

Tomek Tryba, fot. Sebastian Szwajczaktomek_tryba_1