Tu pływamy

Bałtyk

Bałtyk

Proponujemy Państwu niezapomniane żeglarskie rejsy morskie jachtem o charakterze stażowo – szkoleniowo – turystycznym. Pływamy własnymi dwoma zadbanymi jachtami typu Bavaria 38 Cruiser. Nasze ulubione kierunki rejsów to: Bornholm, Rugia, Kopenhaga, Śladami Hanzy, Gotlandia, Szkiery, Aladny i Zatoka Fińska.

Sprawdź proponowane trasy

Śladami Hanzy

Bałtyk to niesamowite morze. Poza znanym Bornholmem, słynną Gotlandią, znajdziemy tu mniej popularną Rugię, a także mało odwiedzane przez polskich żeglarzy, niemieckie wybrzeże. Znajdziemy tam liczne stare miasta hanzeatyckie, które zostały pieczołowicie odnowione i stanowią teraz perełkę, którą należy koniecznie zobaczyć. Popłyń z nami do Lubeki, Wismaru, Rostocku i Stralsundu.

Czytaj dalej

Szkiery i Alandy

Szkiery to nasz hit. Tysiące wysp, setki portów, wspaniały i osłonięty akwen, gdzie żeglują dziesiątki tysięcy ludzi. Coś niesamowitego! Podobo, nikomu nie udało się do tej pory policzyć, ile wysepek wchodzi w skład archipelagu, który rozciąga się 60 kilometrów na wschód od stolicy Szwecji. Ponad 20 tys. wysp i wysepek wygładzonych przez lodowiec,  porośniętych zielenią, tworzy jeden wielki rezerwat dziewiczej przyrody

Czytaj dalej

Rugia

Niemiecka Rugia to fantastyczny akwen do ćwiczeń nawigacyjnych, a także na manewrówki i portówki. Także rodziny znajdą tu zaciszne porty, aby spędzić niezapomniane wakacje.

Czytaj dalej

Bornholm

Bornholm to jedno  najciekawszych miejsc na Bałtyku. Pływamy tam kilkadziesiąt razy w roku.

Czytaj dalej