O nas

rejsy niezapomniane

Koronawirus

Drodzy Żeglarze, nasi Przyjaciele,
Wszyscy niecierpliwie czekaliśmy na rozpoczęcie sezonu i wiatr w żaglach. Jachty są już gotowe do sezonu. Od 18 maja została odmrożona możliwość szkolenia żeglarskiego oraz organizowania rejsów po polskich wodach terytorialnych.
Zachęcamy do powtórnego przejrzenia naszej oferty. Zmiana rezerwacji w miejsce odwołanego rejsu jest oczywiście bezpłatna. Warunki rezerwacji są bardzo elastyczne. Zadzwoń do nas lub napisz e-maila i porozmawiajmy o najciekawszych letnich oraz jesiennych rejsach i szkoleniach.
Będziemy wdzięczni za pozostanie z nami w czasie po epidemii. Mocno wierzymy, że uda nam się w tym sezonie popłynąć do naszych ukochanych portów, czarownych zatok, odwiedzić tajemnicze zakamarki Bałtyku, a także spędzić fantastyczny czas na żeglującym jachcie w gronie wspaniałych ludzi.
Na tę chwilę mamy zaplanowane rejsy i szkolenia bałtyckie do końca sezonu.
Do zobaczenia już wkrótce na pokładach naszych jachtów.
Izabela, Lech i Łukasz

bimy wszystko co w naszej mocy, aby po zakończeniu kryzysu znów prowadzić niezapomniane rejsy morskie! Mocno wierzymy, że uda nam się w tym sezonie popłynąć do naszych ukochanych portów, czarownych zatok, odwiedzić tajemnicze zakamarki Bałtyku, a także spędzić fantastyczny czas na żeglującym jachcie w gronie wspaniałych ludzi.

Do zobaczenia na pokładach naszych jachtów. Bądźcie zdrowi!

Lech, Izabela i Łukasz

newsletter - zapisz się