Terminarz

rejsy niezapomniane

Świnoujście – Oslo, duuużo stażu 100 h!

Termin: 25 maja - 1 czerwca 2019

Skipper: Wiktor Cichocki

Cena za osobę: wiosenna promocja! 1400zł (all inc)

Wolne miejsca: 2

Jacht: Bavaria 38 Holiday "Duch Wiatru"

Rejs żeglarsko - stażowy

Rezerwuj

Opis trasy:

W sezonie 2019  na przełomie maja i czerwca popłyniemy do Oslo. Dwa rejsy tygodniowe Świnoujście – Oslo i Oslo Świnoujście. Oba wymagające dużo żeglowania, ale dające mnóstwo przyjemności i doświadczenia na wymagającym akwenie Cieśnin Bałtyckich.

Oba rejsy są długie, ilość mil morskich imponująca, a trasa niezmiernie ciekawa. Po drodze postaramy się odwiedzić dwa duże miasta takie jak Goteborg i Kopenhaga. Jeśli pogoda pozwoli postaramy się zawinąć do jeszcze jednego mniejszego portu.

Pływanie w maju i czerwcu po wodach Bałtyku i Cieśnin Duńskich ma swój urok. Porty są raczej niezatłoczone, brak jest dużej liczby turystów. Dzień jest natomiast bardzo długi, noce raczej szare, a nie czarne. Rejs ten pozwoli do woli nasycić się żeglowaniem, nawigacją w wymagających miejscach.

Jeśli umiesz łowić dorsze to zabierz wędkę, lubisz grać na gitarze to zabierz ją ze sobą. My ze swojej strony zadbamy o całą resztę. Zapraszamy serdecznie na pokłady naszych jachtów na Bałtyku!

Główne atrakcje rejsu:

  • dużo wymagającego żeglowania, długie przeloty
  • Bałtyk i Cieśniny Bałtyckie
  • przepiękne miasta na trasie: Kopenhaga, Goteborg, Oslo (po rejsie warto zostać 1-2 dni na miejscu i zwiedzić norweską stolicę)

Planowana trasa

Świnoujście – Kopenhaga – Goteborg – Oslo

 

Nasz jacht Bavaria 38 Holiday s/y Duch Wiatru
CENA - szczegóły oferty
Jak dotrzeć na miejsce

REZERWACJA* pola obowiązkowe

newsletter - zapisz się