Terminarz

rejsy niezapomniane

Bornholm i Kopenhaga

Termin: 8 - 15 czerwca 2019

Skipper: Lech Lewandowski

Cena za osobę: wiosenna promocja! 1300zł (all inc)

Wolne miejsca: brak

Jacht: Bavaria 38 Holiday "Duch Wiatru"

Rejs turystyczno - żeglarski

Opis trasy:

W drugim tygodniu czerwca zapraszamy na klasyczny rejs, podczas którego połączymy Bornholm z duńską stolicą Kopenhagą. Ten rejs to świetny miks żeglowania oraz ciekawego dnia na zwiedzanie Kopenhagi. Trasa jest długa, więc spędzimy na morzu wiele godzin stażowych, a nagrodą będzie spacer po pięknym mieście oraz piwo na Nyhavn ;)

Ze Świnoujścia obierzemy kurs na Bornholm. Postaramy się odwiedzić jak 2-3 porty na tej duńskiej wyspie. Czy to będzie Svaneke, Gudhjem i Allinge, czy też Ronne, Hasle i Hammerhaven to zależy od pogody. Poza Bornholmem spróbujemy pożeglować na Christianso, aby obejrzeć Archipelag Ertholmene. Po opłynięciu wyspy ustawimy kurs na Kopenhagę. Po dotarciu do miasta poświęcimy w miarę możliwości jeden dzień na poznanie tego pięknego i interesującego miasta.

W zależności od pogody może być tak, że zaczniemy od Kopenhagi, a dopiero potem popłyniemy na Bornholm.

Statystycznie czerwiec to najmniej sztormowy miesiąc na Bałtyku. Dodatkowo dnie są bardzo długie, a noc na południu Szwecji bardzo krótka. To świetny czas na odkrycie tego regiony jeszcze przed szczytem sezonu wakacyjnego Jeśli umiesz łowić dorsze to zabierz wędkę, lubisz grać na gitarze to zabierz ją ze sobą. My ze swojej strony zadbamy o całą resztę. Zapraszamy serdecznie na pokłady naszych jachtów na Bałtyku!

Główne atrakcje rejsu:

  • dużo wymagającego żeglowania, dłuższe przeloty
  • Bałtyk
  • przepiękny Bornholm
  • ciekawa i ładna Kopenhaga ze swoimi zabytkami, knajpami, atrakcjami

Planowana trasa

Świnoujście – porty Bornholmu – Kopenhaga – Świnoujście

 

Nasz jacht Bavaria 38 Holiday s/y Duch Wiatru
CENA - szczegóły oferty
Jak dotrzeć na miejsce

newsletter - zapisz się