Terminarz

rejsy niezapomniane

Bornholm i Skania ze Świnoujścia

Termin: 15 - 22 czerwca 2019

Skipper: Julo Kunicki

Cena za osobę: wiosenna promocja! 1300zł (all inc)

Wolne miejsca: 7

Jacht: Bavaria 38 Holiday "Duch Wiatru"

Rejs turystyczno - żeglarski

Rezerwuj

Opis trasy:

To już typowy wakacyjny rejs po Bałtyku. Popłyniemy naszą ulubioną trasą łącząc Bornholm ze szwedzkim Ystad. Sporo żeglowania połączymy z turystyką w odwiedzanych portach. Nasz skipper uwielbia pokazywać swoje ulubione miejsca.

Ze Świnoujścia obierzemy kurs na Bornholm. Postaramy się odwiedzić jak najwięcej portów na tej duńskiej wyspie. Czy to będzie Svaneke, Gudhjem i Allinge, czy też Ronne, Hasle i Hammerhaven to zależy od pogody. Może uda się odwiedzić je wszystkie? Poza Bornholmem spróbujemy pożeglować na Christianso, aby obejrzeć Archipelag Ertholmene. Po opłynięciu wyspy ustawimy kurs na Ystad lub inny port w szwedzkiej Skanii.

Wakacje na Bałtyku potrafią zamienić się w niezapomniany rejs. A czerwiec jest ku temu idealny. Zwykle jest ciepło, dni długie, mało sztormów, ale wiatru zazwyczaj nie brakuje. Piękne porty po drodze, niezapomniane widoki na Bornholmie i fajny skipper dadzą mieszankę, która na długo pozostanie w pamięci. Jeśli umiesz łowić dorsze to zabierz wędkę, lubisz grać na gitarze to zabierz ją ze sobą. My ze swojej strony zadbamy o całą resztę. Zapraszamy serdecznie na pokłady naszych jachtów na Bałtyku!

Główne atrakcje rejsu:

  • dużo wymagającego żeglowania, przeloty także nocne
  • Bałtyk
  • przepiękny Bornholm
  • tajemnicze Ystad ;) (śladami komisarza Wallandera)

Planowana trasa

Świnoujście – porty Bornholmu – Ystad – Świnoujście

 

Nasz jacht Bavaria 38 Holiday s/y Duch Wiatru
CENA - szczegóły oferty
Jak dotrzeć na miejsce

REZERWACJA* pola obowiązkowe

newsletter - zapisz się